Melek Mosso: Annem benim şansım!

Ekim 2023’te evlendiği Serkan Sağdıç’la çıktığı Maldivler tatilinde paylaştığı dans videosuyla ilgili Melek Mosso, “Uzun zamandır dans etmediğimi fark ettim, yaşamadığım duyguları hissettiğim, karı koca güzel vakit geçirdiğimiz bir tatil oldu” dedi.

“ANNEMİN UĞURUNA İNANIYORUM”

Konser repertuarına annesinin istediği şarkıları da koyduğunu belirten Mosso, “Annem benim şansım, onun uğuruna inanıyorum. Beni insanların gönlünde değerli hissetmesinin yegane sebebi annemdir. Albümde ‘Badem’ şarkımı okumamı istedi, kabul ettim. Hatta albümün ismi de ‘Badem’ olacak” şeklinde konuştu.

DOĞUM GÜNÜ İTİRAFI: BURNUNDAN GETİRİRİM!

Sevgililer Günü’nü toplantıyla geçirdiğini dile getiren 35 yaşındaki şarkıcı, “14 Şubat’a çok takılan biri değilim ama doğum günü benim için çok önemlidir. Hediye isterim, sürpriz beklerim, eğer istediğim gibi olmazsa herkesin burnundan getiririm böyle iğrenç biriyim” diyerek kahkaha attı ve eşinin doğum gününde zorlandığını söyledi.

ANLAMLI HAREKET

Düğününde konser vererek elde edilen gelirle depremzede çiftlerin evlenmesine destek olan Melek Mosso, “İki tatlı çiftimizin yuva kurmasına destek olduk. Böyle güzel şeylere vesile olduğum için çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir